Puff

Vozol Marka İncelemesi

vozol logosu

Vozol Markası Nasıl Ürünler Üretir?

Marka kullan at puff türünde ürünler üretir ve Türkiyede en çok kullanılan elektronik sigara markalarından birisidir. Orjinalleri Sitemizde mevcuttur. Sitemiz her elektronik sigarada olduğu gibi markanın ürünlerinde de 1 hafta garanti sunar. En popüler modelleri Vozol 6000 ve Vozol 10000 dir. Markanın üretim yeri çoğu elektronik sigaranın üretim yeri olan Çin’in Shenzen bölgesidir. Markanın bütün pufflarında sabit bir aroma vardır. Bunlar meyveli, tütünlü ve pastane aromaları olabilirler. Seçtiğiniz aromada cihaz size gönderilir. Ortalama bir kullanım için 10000 Çekim serisi içim 1 Ay, 6000 çekim serisi için ise 20 gün gider. Bu cihazları elektronik sigaralardan daha cazip kılan kısım sundukları inanılmaz tatlardır.

Vozol Aromaları

Marka size kırka yakın aroma sunar. Bunlardan çok tutanları hem 6000 çekimlerde hem de Gear 10000 serisinde görebilirsiniz. Bunların bazıları: Forest Berry, Bluerazz Lemon, Cream Tobacco, Kiwi Guava gibi modellerdir.

Orjinallik

Sitemizden satın alacağınız her ürün %100 orjinallik garantisi kapsamındadır. Ürünlerinizin orjinalliğini bir başka blog yazımız olan Ürün orjinalliği sorgulama yazısında test edebilirsiniz. Sayfa size aldığınız ürüne göre orjinallik teyiti yapmayı gösterir.

Aroma Tavsiyesi

Hemen hemen her aromayı tatmış birisi olarak sizlere önerebileceğim aromalar arasında: Forest Berry, Blue Razz, Green Blast, Blackberry Passion gibi aromalar bulunur. Tavsiye etmeyeceğim aromalar arasında ise Cream Tobacco, Mango Peach, Green Chocolate gibi aromalar vardır. Ancak tabi ki bu aromalar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Çoğu insan meyve ve pastane grubu taraftarıdır. Alıcağınız Vozol aromasından emin değilseniz Whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Alışveriş

Birçok markanın ve likitin güvenilir adresi olarak vapirate.shop ile beraber sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Vozol markasının da her ürününü içiniz rahat bir şekilde bizden sipariş edebilirsiniz. Her iki siteden de alacağınız her ürünün garantili olduğunu ve 7/24 Whatsapp destek hattı üzerinden sizlere yardımcı olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

vozol logosu

Elektronik Sigara ve Vozol Alışverişine Başlamak İçin Anasayfamızı Ziyaret Edin