Puff

Vozol 10000 Elektronik Sigara İnceleme

Vozol 10000 elektronik sigara

Artıları ve eksileri ile Vozol 10000 Elektronik Sigara

Vozol 10000 Elektronik Sigara Başlıca Özellikleri:

  • 500 Mah Güçlü Bataryası
  • Type-c Hızlı şarj özelliği ile 15 dakikada full şarj
  • Haftalarca yeten 20ML likit
  • Ve tabiki en önemlisi %100 Orjinallik garantisi

Diğer modellerden nasıl ayırt edilir ve artıları nelerdir?

Vozol 10000 siyah el bombasına benzeyen modeli ile diğer modellerden kolayca ayrılabilir. Sunduğu aromalar 14 Çeşittir bunlar Blue Razz, Cream Tobacco, Forest Berry, Kiwi Passion, Lemon Mint. Lush İce, Mango Peach, Passion Fruit, Sour Apple İce, Strawberry Smoothie, Cedar Berries, Dragon Fruit. Green Blast, Red Mojito, Green Chocolate Creamdir. Yüzleri aşan satışımızla izlenimlerimiz en çok tutan aromaların Blue Razz, Forest Berry, Green Blast ve Cream Tobacco olduğunu sizlere kolayca söyleyebiliriz.

Vozol 10000 Elektronik Sigara Kullanımı.

Vozol 10000 Elektronik sigarayı kullanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken ürün elinize geçtiğinde altındaki bandı çıkarıp, çekmektir. Kullanırken dikkat etmeniz gereken husus, altındaki hava kanalını parmağınızla kapatmamanız gerektiğidir.

Ürünün orjinalliği test etme.

Vozol 10000’nin orjinalliğini test etmek oldukça basittir. Kutunun arkasında ki QR kodu söküp attıktan sonra altında açılan 16 Haneli kodu Buradaki linke okutmanız gerekir. Ürününüzü okuttuktan sonra ‘Product verified’ yazısı ile karşılaşırsınız. Bu ürününüzün orjinalliğini doğrular.

Vozol 10000 Elektronik Sigara Güvenilir Olarak Nereden Satın Alınır?

Her cihazımızda olduğu gibi kullan at cihazlarımızda da %100 orjinallik garantisi veriyoruz. Güvenilir ve en hızlı şekilde siparişinizi elinize almanız için Sitemizdeki ürünü veya vapirate.shop sitesindeki ürünü sepetinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Sigarayı bırakmama yardımcı olur mu?

Cihaz sigarayı bırakmanız için tasarlanmıştır, içeriğinde ki 50MG Nikotin oranı sizin günlük bir paketten alacağınız nikotini karşılar. Sizlere sunduğu tatlı aromalarıyla sigara tüketiminizde ciddi bir azalış hatta sigarayı bırakma durumu gözlemleyeceksinizdir. Çağımızın en büyük sağlık sorunlarından biri olan sigara tüketimini bu yeni teknolojik ürün ile henüz denemediyseniz sitemizden istediğiniz aromayı sipariş edebilirsiniz.