Genel

Uygun Fiyatlı Elektronik Sigara

Vaporesso osmall elektronik sigara

Uygun fiyatlı elektronik sigara incelemesi.

Konu elektronik sigaralar olunca dövizden ötürü bazı modellerin fiyatları aşırı yüksek olabiliyor. Bunla baş etmek için giriş seviyesi uygun fiyatlı elektronik sigara bakabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla gözümüze çarpan iki model Vaporesso Osmall ve Elfbar RF350‘ dir. Elfbar RF350 hakkında inceleme yazımız mevcuttur buraya tıklayarak devamını okuyabilirsiniz. Ülkemizde fiyatlardan dolayı en çok satılan elektronik sigara olan Elfbar RF350 ve Vaporesso Osmall oldukça fiyat/performans modellerdir. Yüksek fiyatlı elektronik sigaralardan farkları likit haznelerinin nispeten ufak olması, şarj kapasitelerinin zar zor bir günü çıkarması ve wattlarının düşük olmasıdır. Ancak bu değerler sizi korkutmasın. Elektronik sigaranın hoşunuza gideceğinden emin değilseniz bu iki model sizi fikir sahibi yapacaktır.

İki model arasında hangisini tercih etmeliyim

İki modelde birbirlerine oldukça benzer teknik özelliklere sahip. Ortalama kullanım ömrü birbirlerine yakındır ve eşit oranda sorun çıkarırlar. Ancak daha ufak detaylara inildiğinde Elfbar RF350’nin sunduğu avantajlar bir tık üstün geliyor. Bunlar: Kartuşlarının daha kolay bulunabilmesi ve uygun fiyatlı olması, daha estetik bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca RF350’nin Type-C ile 15 dakikada tam dolum özelliğinin bulunduğunu belirtmekte fayda var. Osmall’un tek avantajı ise RF350’nin 1.6ML likit haznesine karşın 2ML likit haznesi sunar .

Uygun fiyatlı elektronik sigara ne gibi koşullarda tercih edilebilir?

Elektronik sigara önerirken genellikle daha yüksek performans sundukları için Caliburn ya da Smok marka cihazları tavsiye ederiz. Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere elektronik sigara alışverişinizden emin değilseniz ve hoşunuza gitmeme ihtimali olan bir ürüne binlerce lira para vermek istemiyorsanız tavsiye ettiğimiz modeller ile bir fikir sahibi olursunuz. İlerideki alışverişinizi ona göre yapabilirsiniz.

Sitenizde fiyatlar bir tık yüksek neden sizi seçelim?

Elektronik sigara dostu ve vapirate.shop sizlerin almış olduğu ürünlere bir hafta garanti verip her türlü teknik destek imkanı sağlamaktadır. Bahsi geçen sitelerde ikinci el ürünün gönderimi, bozuk ürünün gönderimi hatta dolandırıcılık gibi olaylar yaşanabiliyor. Bizler sizlere 7/24 ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattımızı açık tutuyor ve aklınızdaki sorulara cevap veriyoruz.

Elektronik sigara alışverişi için ana sayfamıza geri dönün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir