Genel

Smok Elektronik Sigara Markası

Smok Elektronik Sigara

Smok elektronik sigaraları nelerdir?

Smok elektronik sigara denilince akla ilk gelen markadır. Dünya genelinde en yüksek popülarite başarısı yakalamış olan Smok markasının bu başarısının arkadasın da sunduğu ürünler vardır. Smok çoğunluğu nargile içim(DL) olmak üzere genelde üst segment cihazlar sunar. Markanın en bilinen modelleri arasında Smok Ipx80, Smok Nord 4 ve Smok Nord 5 gibi modeller vardır. Çinin Shenzen bölgesinde üretilen cihazları tüm dünyada talep görür. Smok marka elektronik sigaraların çoğunda bir ekran görmek mümkündür. Bu ekranda cihazınızın pil yüzdesini görebilir, watt voltaj ayarı yapılır. Marka Nargile içim cihazlarında nefes sensörü kullanmaz. Bu yüzden ateşleme yaparken parmağınız ateşleme tuşunda basılı kalır. Nargile içim ile sigara içim kavramlarını hala kafanızda tam oturtamamışsanız buraya tıklayıp sizler için yazdığımız yazıları okuyabilirsiniz.

Smok markasının bütün cihazları nargile içim mi?

Hayır. Smok markasının sizlere sunduğu çoğu ürün 80Watt ile 220Wattlık nargile içim modelleridir. Ancak hangi elektronik sigarayı seçmeliyim yazısında da açıkladığımız üzere Smok markasının da sigara içim cihazları mevcuttur. Mesela Smok Nfix Pro. Hızlı bir şekilde sitemizde sunulan Smok elektronik sigara kategorisini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Smok marka cihaz kullanmanın avantajları.

Az önce de bahsettiğimiz üzere Smok elektronik sigara markasının popülerliği markanın cihazlarına ve yedek parçalarına ulaşmayı kolaylaştırır. Coil veya kartuş ihtiyacınız oluştuğunda hiç zorlanmadan tedarik edebilirsiniz. Aynı zamanda markanın ürünleri ortalamada oldukça uzun bir ömüre sahiptir. Kolay kolay bozulmaları veya paketlerinden bozuk çıkmaları söz konusu değildir. Daha fazla bilgi için Elektronik sigara sorunları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Smok gibi kaliteli bir markada karşılaşacağınız sorunlar eminim ki kolaylıkla sizler tarafından çözülebilir.

Smok elektronik sigara nereden alabilirim?

Elektronik sigara ve likit ile ilgili bütün alışverişinizi web sitemizden ve Vapirate.shop adresinden yapabilirsiniz. Unutmayın ki sizlerin satın almış olduğu her ürünün bir hafta garantisi mevcuttur.

Aldığım cihazın orjinalliğini nasıl kontrol edebilirim?

Bu konuda da sizleri düşündük. Yardımcı olması için size buraya tıklayarak yazdığımız blog yazısını okuyabilirsiniz. Sitemizde sizlere sadece ve sadece orjinal ürün sattığımızı bir daha hatırlatır, bol dumanlı günler dileriz.

Elektronik sigara alışverişine başlamak için ana sayfaya geri dönün

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir