Elektroniksigaradostu.com Kullanım Şartları ve Koşulları

Kabul Edilen Şartlar:

Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartlar ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun ve anladığınızdan emin olun.

Yaş Sınırlaması:

 Bu siteye erişim ve kullanım, yerel yasalarınıza uygun olarak, 18 yaşından büyük kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşından küçüklerin bu siteyi kullanması yasaktır.

Hesap Bilgileri:

Siteyi kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekebilir. Hesap bilgilerinizin güvenliğinden siz sorumlusunuz. Hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmaktan kaçının.

İçerik Kullanımı:

Bu site üzerindeki içeriklere ve materyallere sadece ticari, bilgi amaçlı ve yasal kullanım amacıyla erişebilirsiniz. İçerikleri izinsiz kopyalamak, dağıtmak veya değiştirmek yasaktır.

Ürün ve Hizmet Bilgileri:

Sitemizde yer alan ürün ve hizmet bilgileri genel bilgiler içermektedir. Satın almadan önce ürün ve hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Gizlilik Politikası:

Kişisel bilgileriniz sizlerin site tecrübesini geliştirmek adına Google tarafından toplanır. Bunlar sizin yaşadığınız il, erişim sağladığınız cihaz, sitede gezinme süreciniz gibi verilerdir. Bu veriler eğer siparişiniz varsa adresiniz gibi verilerden ayrı tutulur.

Değişiklik Hakkı:

ElektronikSigaraDostu.com, bu şartlar ve koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel şartları düzenli olarak kontrol etmeniz önerilir. Bu şartlar ve koşullar, Elektroniksigaradostu.com web sitesinin kullanımı için genel bilgiler içermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Elektronik sigara alışverişine hemen başlamak için anasayfamıza dönün