Likitler

Salt Likit Nedir?

elektronik sigara zararlı mıdır?

Salt Likit ve Normal Likit Farkı

Alışverişe başlamadan önce salt likit ile normal likit farkını iyice kavramanız lazım. Salt likit nedir? Normal likit ile ne farkı vardır. Likit alışverişinizi gerçekleştirmeden önce bu yazıyı okumanız tavsiye edilir. Çünkü cihazınıza alacağınız uyumsuz likit sizin o cihazdan alacağınız bütün performansı mehfeder. Likitler Bitkisel gliserin(VG), Propilen Glikol(PG) ve aromadan oluşur. Çoğu likit markasında aroma %15 oranındadır. Sizlere sunduğumuz Vapirate marka likitler ise %20 oranında aroma açısından zengindir. Geriye kalan %80 lik kısmın oranı ile likitin salt olup olmadığı belli olur. Eğer geriye kalan VG/PG karışımında oran %50 ise likit Salt likittir. Salt likit sigara içim(MTL) türü cihazlarda kullanılırken normal likit nargile içim cihazlarda(DL) kullanılır. Sigara içim ve nargile içim farkını bilmiyorsanız endişe etmeyin. Sizin için yazdığımız ‘Hangi Elektronik Sigarayı Seçmeliyim‘ yazısında bu iki kavramı açıkladık. Salt olmayan likitlerde ise bu VG/PG oranı 60/40, 80/20 ve 90/10 gibi farklı oranlardadır.

Hangi Salt Likit Markasını Tercih Etmeliyim?

Elektronik sigaranıza likit tercihi yaparken araştırmanızı yapmalısınız. Çünkü kalitesiz likitler sigarayı bırakıp daha sağlıklı bir yaşam sürmek için aldığınız elektronik sigaranızı daha zararlı yapabilir. Likit alırken markaya bakmak da yetmeyebilir. Likitlerin son ortalama 6 ay gibi bir raf ömrü vardır. Tedarikçinize likitlerin ne zaman yapıldığını ve ne gibi koşullarda saklandığını sormanızda fayda vardır.

Neden Salt Likitler?

Sizlere sunduğumuz likitleri yukarıdaki Salt likit nedir başlığı altındaki uyarılarımıza ve endişelerimize uyan kaliteli ürünlerdir. Likitlerimiz yüksek aroma içeriği, nikotin seçenekleri ve olumlu müşteri dönüşleri sayesinde kendisini kanıtlamış bir markadır. Unutmayın ki sizlere gönderdiğimiz bütün raf ömürlerinin yarısını tamamlamamış, taze likitlerdir. Likit stoğumuzun bütünü 7/24 ışık görmeyen ve serin ortamlarda muhafaza ederiz.

Likitiniz Elinize Ulaşdıktan Sonra Nasıl Muhafa Edilir?

Likitiniz elinize ulaştıktan sonra eğer bir süre kullanmamayı düşünüyorsanız veya başka bir likitinizin bitmesini bekliyorsanız, serin ve ışık görmeyen bir yerde muhafaza etmeniz tavsiye edilir. Çünkü hem sıcak hem de güneş ışığı likitlerin bayatlamasına ve zamanla tadının ekşimesine sebep olur.

Salt likit nedir? Salt likit ile normal likitin farkları nedir gibi sorularınıza yardımcı olmuştur umarım.

Elektronik sigara ve salt likit alışverişine başlamak için anasayfamızı ziyaret edin