Genel

İstanbul İçi Kurye İle Aynı Gün Teslim Elektronik Sigara

İstanbul elektronik sigara

İstanbul Elektronik Sigara İçin Whatsapp Üzerinden İletişime Geçin!

Ürününüzü görmeden ödeme yapmak istemiyorsanız kurye ile sipariş verebilirsiniz.

Elektronik Sigara Dostu web sitesinde güncel stokta bulunan ürünleri aynı gün içinde Banabikurye uygulaması aracılığıyla teslim almak için web sitemizden sipariş vermeden Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Motokurye ücreti Kadıköy bölgesine olan uzaklığınız ile paralel olarak artacaktır. Dilediğiniz ürün İstanbulun neresinde olursanız olun, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren en geç üç saat içinde adresinizde olur. 

Nasıl İşler?

Kadıköy’de ki depomuza siparişinizi verdiğiniz anda kuryemizi çağırırız. Kurye bizden yarım saat içinde siparişinizi teslim alır. Adresinize en geç iki saat içinde ulaşır. Kurye sizi adrese gelmeden 15 dakika öncesinden teyit için arayabilir. Kuryeden ürününüzü aldıktan sonra Whatsapp üzerinden göndereceğimiz IBAN numarasına ödemeyi yaptığınıza dair dekontu kuryeye gösterdikten sonra kurye yanınızdan ayrılır. Dilerseniz size kuryenin anlık konumunu ve tahmini varış süresi gibi bilgileri anlık olarak iletebiliriz.

Onlarca elektronik sigara ve vozolu motokurye ile ulaştırdık, ulaştırmaya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilk plana koyan sitemiz memnuniyetin ana unsurlarının hız ve güven olduğunun bilincindedir. İstanbuldaki müşterilerilerinden hız konusunda tam puan alan elektronik sigara dostu her hafta onlarca adrese kurye ile teslimat gerçekleştirmektedir. İlk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin endişelerini anlıyoruz ve elektronik sigaralarını motokurye ile almaya davet ediyoruz. 

istanbul elektronik sigara whatsapp sipariş istanbul elektronik sigara whatsapp sipariş istanbul elektronik sigara whatsapp sipariş

İstanbuldaki adresinize teslim edeceğimiz elektronik sigara için anasayfamızı ziyaret edin