Garanti ve İade Koşulları

Elektronik Sigara Dostu aldığınız bütün elektronik sigaralara ve puff barlara bir hafta garanti sunar. Garantinin koşulları aşağıda belirtildiği üzeredir.

  1. Üründe sonradan oluşan herhangi bir vuruk, çatlak, darbe izi olmaması.
  2. Ürünü teslim aldığınız tarihin bir haftadan kısa olması.
  3. Ürünün hiçbir türlü kullanılamaz olması. (Kartuşum likit sızdırıyor, coilimden yanık tadı geliyor, likit çok sert geldi gibi şikayetler garanti kapsamında bulunmamaktadır.)

Durumunuz yukarıda belirtiler üç koşulu da sağlıyor ise bizimle irtibata geçebilir. Garanti kapsamında eğer mümkünse cihazınız tamiri eğer değilse aynısı ile değişimini ya da iadesini yaptırabilirsiniz.

Siparişinizi İptal Mi Etmek İstiyorsunuz?

Siparişiniz kargolanmış ise kargo poşetini olduğu gibi bize geri kargolayabilir veya Yurtiçi Kargo personeline siparişinizin iptal olduğunu belirtebilirsiniz. Söz konusu durumda kargo personeli gerekli işlemleri gerçekleştirecektir. Olası bir seneryoda gidiş-geliş kargo ücreti tarafınıza aittir.

Siparişiniz henüz kargolanmamış ise bizlerle iletişime geçebilir ve siparişinizi iptal edebilir veya başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Teknik Desteğe Mi İhtiyacınız var?

Elektronik sigaralar ile ilgili birçok problem aslında çözümü çok basit sadece birkaç dakikanızı alacak sorunlardır. Bunları internetteki forumlarda araştırabilir, Youtube da yardım videolarına bakabilir, veya bizlere Whatsapp hattımız üzerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.