Genel

Elfbar RF350 Cihaz İncelemesi

Elfbar rf350 elektronik sigara

Elfbar RF350 Elektronik Sigara İncelemesi

Elfbar RF350 Elektronik sigara uygun fiyatı, şık görünümü ve yüksek tüketici memnuniyeti sayesinde en sevilen elektronik sigaralardandır. RF350 Kullanımı gayet basit ve kartuşu kolayca bulunabilen bir cihaz olması onu oldukça popüler yapmıştır. rf350 elektronik sigara kutu içeriği: Cihaz, 1 Adet kartuş ve şarj kablosundan oluşur. Şarj girişi Type-C olan Elfbar RF350 15 Dakikada tam dolum özelliğine sahiptir. Cihaz Uygun fiyatlı elektronik sigara yazısında ve elektronik sigara fiyatları yazılarında da incelendiği üzere fiyat performans bir üründür.

Rf350 renkleri

Elfbar RF350 Elektronik Sigara Renkleri

Farklı renklere sahip olan Elfbar RF350 kullanıcı dostu bir cihazdır. Sizlere sunduğu renkler arasında Siyah, Gümüş, Yeşil, Mavi ve Pembe gibi renkler bulunur.

Elfbar RF350 Elektronik Sigara Garanti Süreci, Özellikler ve Satın Alım

Her cihazda olduğu gibi Elfbar RF350 de garanti kapsamında bulunmaktadır. Bu cihaz 10 Wattlık çıkış gücüne ve 350Mah bir bataryaya sahiptir. Sigara içim (MTL) olan bu cihaz seçtiğiniz salt likit ile beraber gönderilir. Salt likitinizi istediğiniz aromadan istediğiniz nikotin oranı ile seçebilirsiniz. Buharın keyfini bu cihaz ile çıkarmak için hemen şimdi sipariş verin.

Cihazı Güvenilir Olarak Almak İçin

Cihazı güvenilir olarak Vapirate.shop veya Elektronik Sigara Dostu Web sitelerinden alabilirsiniz

Ürünlerimizin hepsi garantilidir.

Sitemizden aldığınız her elektronik sigaranın garanti kapsamında olduğunu sorun çıkması durumunda ücretsiz iade veya değişim hakkına sahipsinizdir.

Kesintisiz destek.

Satın alırken, ürününüz kargodayken ve ürününüz elinize geçtikten sonra aklınızdaki soruları bizlere her zaman sorabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede cevap verecektir.

Hızlı kargo.

Saat 4 ‘e kadar olan bütün siparişleriniz aynı gün kargolanır, yurtiçi kargo kalitesi ile 24 saat içinde adresinizde olur.