Genel

Elektronik Sigara Sorunları

elektronik sigara sorunları

Elektronik sigara sorunlarını ve çözümlerini sizler için derledik.

Elektronik sigara sorunları nelerdir? Akıtma, sızdırma, ısınma, yanık tadı alma gibi sorunlar olabilir. Başlıca sorunları ve çözümlerini sizler için başlıklar halinde düzenledik.

Elektronik sigaram sızdırıyor.

Her elektronik sigara sızma yapabilir. Bu sorun genelde siz ateşleme yaptığınızda kartuş ile cihaz arasında sıkışan buharın soğumasıyla oluşur. Bu duruma yapabileceğiniz çok bir müdahale yoktur ve makinenize zarar vermez. Kartuşunuzu çıkardığınızda eğer likit boncuk boncuk terleme yapmışsa endişelenmenize gerek yoktur. Her cihazda yaşanabilir ve size sorun yaşatmaz. Ancak kartuşunuz oluk oluk likit akıtıyorsa bu cihazınızın içerideki devrelerine sızabileceğinden cihazınız için tehlikeli bir hale gelir. Kartuşunuzu değiştirip değiştirmemeniz gerektiğini ufak bir test ile anlayabilirsiniz. Sızdırma sorunundan şikayetçi iseniz kartuşunuzu çıkarıp 15 dakika bekleyin. Bekledikten sonra kartuşun dışında likit gözlemliyorsanız yeni bir kartuş ihtiyacınız vardır.

Elektronik sigaram çok ısınıyor.

Elektronik sigaranızın normalden aşırı ısınması genelde şarj adaptörünüz ya da şarj kablonuz ile ilgilidir. Mümkün ise elektronik sigaranızın paketinden çıkan şarj kablosu ve kaliteli bir adaptör ile şarj edin. Bazı modeller çelik kasa kullandığından ötürü bataryanın ısısını plastik cihazlara göre daha iyi iletir. Mesela osmall 2 osmall 1e kıyasla daha ısınır. Bunun sebebi Osmall 2 de metal ,Osmall 1 de plastik kullanılmasıdır.

Elektronik sigaram kullanırken likit sıçratıyor.

Elektronik sigara sorunları arasında en çok karşılaştığımız elektronik sigaranın likiti kullanıcının ağzına sıçratmasıdır. Neyse ki bu problemin çözümü çok basit. Yapmanız gereken tek şey kartuşunuzun ucuna bir peçete koyup hızlı bir şekilde aşağıya doğru sallamak. Size yardımcı olması için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer videodaki çözümü uyguladıysanız ve hala aynı sorundan şikayetçiyseniz sorun likitinizde veya kartuş/coilinizdedir. Sizlere tedarik ettiğimiz Vapirate likitleri böyle sorunlarla karşılaşmamanız için itina ile hazırlanır. Aynı zamanda bu linke tıklayarak kendinize kartuş ya da coil bakabilirsiniz.

Her kullanıcı elektronik sigara sorunları ile karşılaşır.

Elektronik sigaralar ömürlük değildir. Kullanım esnasında bazen önemsiz bazen önemli sorunlar yaşanır. Bunlara çözüm olarak canlı destek hattımızı kullanın ve bizlerden teknik destek talep edin. Bizden sipariş ettiğiniz her ürün bir hafta garantiye ve ömür boyu teknik desteğe sahip.

Elektronik sigara alışverişine başlamak için anasayfamıza dönün