Genel

Elektronik Sigara Fiyatları

caliburn ak3 parcaları

Elektronik Sigara kaç lira?

Elektronik sigara fiyatları ülkemizin mağlum ekonomik şartları yüzünden her gün değişir. Bu soruya Türk lirası karşılığında net bir kalıcı cevap vermek imkansızdır. Elektronik sigara dolar kuruna doğrudan indekslenmiştir. Ancak likit dolumlu elektronik sigara fiyatları başlangıç olarak örneğin Vaporesso Osmall $22 Dolar civarlarından satılmaktadır. Giriş seviye ürünler de dahil her elektronik sigara normal sigaraya kıyasla çok daha ekonomik olup uzun vadede kendisini amorti eder. Kullan at cihazlar dahi sizi 15-20 gün idare etmesine rağmen ülkemizde sunulan tütün ürünlerinden daha hesaplı hale gelmiştir.

Elektronik Sigara Fiyatları Ne Zaman Düşer

Elektronik sigara fiyatlarının düşmesi yukarıda da belirttiğimiz üzere doların düşmesine bağlıdır. Bizler elektronik sigara dostu olarak sizlere her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet ediyoruz. Bütün fiyatlarımıza cihazların bir hafta geçerli garanti süresi dahildir. Bu süreç zarfında cihazınız kullanıcı kaynaklı olmayan herhangi bir sorun ile karşılaşırsa cihazınızın değişimini yapmakla mükellefiz.

Fiyat performans elektronik sigaralar hangisi?

Fiyatına göre yüksek kullanıcı geri bildirimi alan cihazlar satış tecrübemize dayanarak konuşursak Caliburn ürünleridir. Bu markanın cihazları fiyatları makul tutmayı ve performansı maksimumda tutmayı hedefler. Vozol ve Elfbar markasının ürettiği kullan at pufflar kısa ömürleri yüzünden bu kategoride değildir.

Uygun fiyatlı elektronik sigara likiti

Uygun fiyatlı elektronik sigara likiti için Vapirate likitlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Vapirate likitleri yüksek aroma zenginliği, makul fiyatı ve 4 al 3 öde tarzı kampanyaları sunar. Sizin hem sizin ciğerlerinizi hem de bütçenizi oldukça rahatlatır. Salt likit nedir? başlıklı yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elektronik Sigara Daha Mı Uygun?

Bazı elektronik sigara fiyatları başlangıçta gözünüzü korkutabilir. Ancak ortalama bir sigara kullanıcısının günde bir sigara paketine 45 lira ayda ise 1300-1400 lira civarlarında bir ücret verdiğini hatırlatırsak korkmanın bir anlamı kalmaz. Elektronik sigara yanında bir adet likit aldığınız müddetçe cebinizi rahatlatır. Cihazınızı aldıktan sonra yaklaşık olarak ayda 250-300 lira bir likit ve coil masrafınız olur. Bu meblağ normal sigara ile kıyaslamak için çok ufaktır. Unutmayın ki sigarayı her gün her gün aldığımız için bize pahalı gelmez. Yani elektronik sigara normal sigaradan daha uygundur.

Elektronik sigara alışverişine başlamak için ana sayfamızı ziyaret edin